800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AEOLIAN GAEA

Jeden z nejhezčích hotelů na Lesvosu Aeolian Gaea se nachází asi 500 metrů od pláže Skala Kallonis a jen 2 kilometry od městečka Kalloni. Místní autobusové linky zajišťují pravidelné spojení s hlavním městem a letoviskem Molyvos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jeden z nejhezčích hotelů na Lesbosu Aeolian Gaea se nachází asi 500 metrů od pláže Skala Kallonis a jen 2 kilometry od městečka Kalloni. Místní autobusové linky zajišťují pravidelné spojení s hlavním městem a letoviskem Molyvos.

Ubytování

Moderní, pohodlné a klimatizované apartmány s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, pracovní deskou a ledničkou, koupelna s hydromasážní vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, LCD televize, internetové vysokorychlostní připojení, elektronický trezor a veranda. Nabízí se možnost ubytování v rodinných pokojích nebo suitách a pokoje vhodné i pro handicapované klienty.

Vybavení

Komplex Aeolian Gaea skládající se ze čtyř budov byl vystavěn ve stylu tradiční místní architektury s důrazem na komfort svých návštěvníků. Má velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku. K vybavení patří restaurace a bar. Pro sportovní vyžití se nabízí fitness centrum a tenisové kurty, k relaxaci sauna a možnost masáží, pro děti pěkné hřiště a poskytnutí dětských postýlek zdarma. Můžete si tu pronajmout kolo nebo auto, wifi připojení je bez poplatku.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Wellness

Hotelové spa a wellness centrum nabízí saunu, relaxační a léčebné masáže a omlazující procedury.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Lesbos

22°C Jasno

×