800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ALKIONES

V krásné zahradě kousíček od pláže můžete strávit příjemnou dovolenou v apartmánech Alkiones. Můžete zde užívat klid a relaxovat na terase či balkonu s výhledem do zeleně a za zvuků šumícího moře. Krátkou procházkou se dostanete do centra letoviska Platy Beach, pokud dostanete chuť na posezení u skleničky či dobrého jídla. Apartmány disponují možností ubytovat až 5 osob, proto jsou vhodné také pro větší rodiny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

V krásné zahradě kousíček od pláže můžete strávit příjemnou dovolenou v apartmánech Alkiones. Můžete zde užívat klid a relaxovat na terase či balkonu s výhledem do zeleně a za zvuků šumícího moře. Krátkou procházkou se dostanete do centra letoviska Platy Beach, pokud dostanete chuť na posezení u skleničky či dobrého jídla. Apartmány disponují možností ubytovat až 4 dospělé osoby, proto jsou vhodné také pro větší rodiny.

Vybavení hotelu

50m od písečné pláže
recepce
TV koutek
WIFI zdarma
zahrada, terasa s lehátky
slunečníky a lehátka na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, TV, lednička, kuchyňka se základní vybavením, balkon nebo terasa. Klimatizace v ceně. Možnost 1-2 přistýlek. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Stravování

vlastní (lze dokoupit polopenze v hotelu Platy Beach)

Další údaje

6 pokojů ve 3 budovách

Počasí

Limnos

11°C Jasno

×