800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STONE HOUSE AND YELLOW HOUSE

Jen málo hotelů nebo apartmánů může nabídnout takto zcela ideální polohu blízko pláže, jakou nabízí Yellow House a sousedící Stone House. Yellow House leží v letovisku Platy doslova na pláži, protože když otevřete balkónové dveře od pokoje, jste od moře doslova co by kamenem dohodil.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jen málo hotelů nebo apartmánů může nabídnout takto zcela ideální polohu blízko pláže, jakou nabízí Yellow House a sousedící Stone House. Yellow House leží v letovisku Platy doslova na pláži, protože když otevřete balkónové dveře od pokoje, jste od moře doslova co by kamenem dohodil. Plážový dům tvoří dvoulůžková studia a apartmán s oddělenou ložnicí pro větší rodinu. Každý, kdo půjde po pláži, vám bude zcela jistě vaše ubytování závidět. Sousední Stone House sice leží o pár metrů dále od moře, ale zase nabízí krásné mezonety dostatečné prostorné pro velké rodiny. Svou polohou jsou Stone House a Yellow House ideálním místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi nebo pro partu přátel.

Vybavení hotelu

přímo na pláži 2,5 km od centra bazén, pool bar, snack bar, beach bar slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma plážový volejbal

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, TV, klimatizace zdarma v období 10/7-30/8, jinak za příplatek cca 5 Eur/den, wifi zdarma. Možnost 1-3 přistýlek.
Yellow House - studia pro 2 osoby a apartmán pro 2-4 osoby Stone House - mezonet pro 2-5 osob

Stravování

vlastní

Další údaje

Yellow House na pláži - 3 studia + 1 apartmán s oddelenou lžnicí a palandou, Stone House 5 mezonetů. ÚKLID: 3x za pobyt Výměna ložního prádla: 3x za pobyt Výměna ručníků: 3x za pobyt

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km

Počasí

Limnos

12°C Jasno

×