800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA ARISTI

Letovisko Platy se stalo velmi vyhledávanou lokalitou, proto jsme pro vás vybrali příjemná a pohodová studia Aristi, obklopená větší zahradou s malým dětským koutkem pro malé i nejmenší cestovatele. Za zelenými okenicemi se ukrývají jednoduše a účelně zařízená studia. Krátkou procházkou dojdete do obchodu s potravinami, nebo můžete ochutnávat pravou řeckou kuchyni v několika restauracích.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Letovisko Platy se stalo velmi vyhledávanou lokalitou, proto jsme pro vás vybrali příjemná a pohodová studia Aristi, obklopená větší zahradou s malým dětským koutkem pro malé i nejmenší cestovatele. Za zelenými okenicemi se ukrývají jednoduše a účelně zařízená studia. Krátkou procházkou dojdete do obchodu s potravinami, nebo můžete ochutnávat pravou řeckou kuchyni v několika restauracích. Za malou konzumaci u baru mohou klienti využívat bazén u sousedního objektu . A určitě doporučíme všem – půjčit si auto a objevit méně známá místa na tomto krásném a ještě davovým turismem nepoznamenaném ostrově. Pohoda prostě začíná a končí na Limnosu v Aristi.

Vybavení hotelu

300m od písečné pláže
500 m od Platy a 1,5 km od hl.města Myrina
recepce
WIFI zdarma (1.6.-30.9.)
dětský koutek

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, TV, klimatizace v ceně v období 1.7.-31.8., trezor za poplatek cca 2 Eura/den. Na recepci k zapůjčení za vratnou kauci cca 10 Eur: žehlička, rychlovarná konvice, toaster, fén a kávovar (v omezeném množství) Balkon. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

vlastní (možnost dokoupit polopenzi ve vedlejším hotelu Platy Beach)

Další údaje

7 pokojů

ÚKLID: 7x týdně
Výměna ložního prádla 2x za pobyt
Výměna ručníků: 2x za pobyt

Odkaz na web

www.aristilemnos.gr

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Limnos

21°C Jasno

×