800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MANOULAS BEACH

Hotelový komplex tvořený několka menšími budovami leží přímo u vyhlášené písčité pláže Ayios Yiannis. Skýtá pěkný výhled nejen na zátoku Ayios Yiannis, ale také na ostrov Delos. Díky poloze na jihozápadě ostrova si můžete dosyta užít malebných západů slunce. Vzdálenost od města Mykonos necelé 4 km, s městem pravidelné autobusové spojení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex tvořený několka menšími budovami leží přímo u vyhlášené písčité pláže Ayios Yiannis. Skýtá pěkný výhled nejen na zátoku Ayios Yiannis, ale také na ostrov Delos. Díky poloze na jihozápadě ostrova si můžete dosyta užít malebných západů slunce. Vzdálenost od města Mykonos necelé 4 km, s městem pravidelné autobusové spojení.

Ubytování

pokoje jsou velmi komfortní, vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, telefonem s přímou volbou, ledničkou, SAT/TV, trezorem, fénem na vlasy, koupelnou + WC, balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

Vybavení

recepce, prostorná vstupní hala, lobby bar, velký bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku), pool bar, tenisový kurt, snack bar, beach bar, malé fi tness. V hotelové restauraci na pláži si můžete dopřát nejen večeři z nabídky řecké i mezinárodní kuchyně, ale také občerstvení během dne i večer. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, tenis. Pro děti: dětská postýlka bez poplatku.

Stravování

Snídaně: bufetové

Pláž

přímo u pláže

Náš názor

Užijte si i vy příjemné chvilky v blízkosti pláže, kde se před lety natáčel romantický film Shirley Valentine, jehož úspěch zajistil ostrovu nárůst zájmu turistů na mnoho let. turistů na mnoho let.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mykonos

26°C Jasno

×