800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AFRODITE BEACH

  • Hotel je přímo u dlouhé písečné pláže
  • Vhodné pro všechny kategorie klientů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotel leží ve jihovýchodní části ostrova u dlouhé a široké písečné pláže Kalafatis (cca 70 m široká a 2 km dlouhá, oceněná „Modrou vlajkou“), nedaleko centra stejnojmenného střediska. Pláž patří mezi nejhezčí pláže ostrova Mykonos. Od hlavního města je hotel vzdálený 12 km, v blízkém okolí je celá řada zajímavých míst-mys Paradiso 6,6 km, Archeologické muzeum Mykonos 8,2 km, starý přístav 8,4 km, známé mykonoské větrné mlýny a Malé Benátky 8,6 km, kostel Panagia Paraportiani 8,5 km, maják Armenitsis 10,6 km a známý ostrov Delos cca 9 km. Doba transferu z letiště je cca 20 min.

Vybavení hotelu

rozlehlý hotelový komplex sestává z několika sněhobílých budov rozmístěných od pláže do mírného svahu v horní části areálu, jednotlívé části jsou propojované chodníky a schodišti vykládanými přirodním kamenem. Budovám vládnou přímé linky kombinované s oblouky v souladu s ostrovním stavitelským stylem. Hotel je vybaven velmi kvalitním zázemím a určitě oceníte vysokou úroven služeb. Hosty uvítá prostorná, skutečně stylová, oblouková recepce v bílé barvě interiéru, o příjemné posezení se postará elegantní lobby s barem. Stravování zabezpečují 2 hotelové restaurace (á la carte restaurace Thalassa a hlavní restaurace Ocean). Ve vnitřní části jsou dále k dispozici wellness centrum se 2 vířivkami a saunou, fitness, dětský klub, internetový koutek, malé business centrum, kulečník, společenská TV místnost. V centrální části resortu je velký venkovní bazén s pool barem a sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. K aktivnějšímu odpočinku Vám bude k dispozici tenisový kurt a volejbalové hřiště. Na hotelové pláži jsou lehátka s matracemi a slunečníky rovněž zdarma, je zde další hotelový bar a nedaleko je i středisko vodních sportů. WiFi připojení i parkování v prostorách areálu jsou pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí pestrou škálu typů ubytování. Všechny typy jsou velmi hezky zařízené, dominuje bílá a modrá barva kombinovaná s barevnou dlážděnou podlahou, stropy jsou často provedené ve dřevě. Mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, SAT-TV, WiFi připojení, menší ledničku (minibar na vyžádání), telefon, trezor, klimatizaci, balkon či terasu. Kategorie Classic, Family room a Superior (30-35 m2) mají kapacitu 2-4 osoby, mají balkon s výhledem na areál, do zahrady nebo na moře (za příplatek). Suity (70 m2) mají oddělenou ložnici a velkou obývací část se 2 sofa lůžky a jídelním koutem, prostornější balkon nebo terasa s přímým výhledem na moře.

Strava

snídaně formou bufetu nebo polopenze.

Náš názor

skvělá lokalita u dlouhé pláže, stylové provedení s důrazem na eleganci, vysoká kvalita služeb a vybavenost resortu, variabilita typů ubytování - jednoduše místo, které snadno splní Vaše představy. Vhodné pro všechny kategorie klientů, jak pro náročné, tak pro rodiny s dětmi. V hotelu Afrodite si najde každý to své.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km
Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Mykonos

18°C Jasno

×