800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOMNA LAKKA

  • Hotel se nachází v centru města Mykonos
  • Vhodný pro všechny, kteří rádi poznávají nové kultury

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Ubytování Domna Lakka se nachází v samém centru města Mykonos. Díky svému umístění je ubytování vhodné pro všechny, kteří rádi poznávají nové kultury. V okolí klienti mohou navštívit mnoho restaurací, místních taveren a barů. Dále je zde také možnost navštívit krásy města, například 300 metrů od ubytování se nachází Little Venice, známe větrné mlýny a starý přístav. Letiště je vzdálené přibližně 2 km. 15 minut jízdy se nachází krásná a známá písečná pláž Ftelia Beach nebo další pláže Agios Ioannis Beach, Agios Stefanos Beach, Ornos Beach, Paradise Beach, nebo Psarou Beach.

Vybavení pokoje

Možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, studiu pro 2 osoby a studio pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, TV, mini ledničkou, vysoušečem vlasů, trezorem a kuchyňkou (v případě ubytování ve studiích).

Stravování

Bez stravy. Mnoho možností stravování blízko hotelu.

Pláž a plážový servis

Městská menší pláž se nachází přibližně 400 m od ubytování.

Sport a zábava

V okolí hotelu najdete množství nočních barů, obchůdků a dalších služeb. Zábavu si také můžete užít při vodních sportech na pláži Agios Ioannis Beach, Agios Stefanos Beach, Ornos Beach, Paradise Beach, nebo Psarou Beach.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 2 km

Počasí

Mykonos

17°C Jasno

×