800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLORA'S HOUSE

  • Hotel je umístěn v centru města Mykonos
  • Jednoduchý malý komplex studií a mezonetů

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Jednoduchý malý studiový a mezonetový komplex se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny, postavenými v typickém ostrovním stylu. Má ideální umístění v centru města Mykonos, nachází se nedaleko větrných mlýnů (cca 100 m) a cca 100 m od autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek na ostrově. Písčitá pláž se nachází cca 300 m od kompexu, další pláže doporučujeme navštívit v dalších letoviscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu rušných uliček tohoto malebného ostrovního městečka, což tento pension vhledem ke své ideání poloze nedaleko hlavní třídy s obchody, tavernami, kafetériemi a bary, nabízí.

Vybavení hotelu

Recepce s omezenou otvírací dobou. Vzhledem ke skutečnosti, že je Flora's House umístěn do původních budov starého města, není možné bohužel hostům nabídnout širší služby.

Vybavení pokoje

Flora's House nabízí ubytování v několika typech pokojů - 2 a 3 lůžkové pokoje, studia pro 2 a 3 osby a dále mezonety pro 2 - 4 osoby. Jednoduše zařízené pokoje jsou rozmístěny ve třech budovách, dvě jsou sousedící a třetí se nachází ve vdálenosti cca 20 metrů. Pokoje pro 2 a 3 osoby mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a sejf (za poplatek), mini chladničku, TV, fén, Wi-Fi, balkon nebo terásku. Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány mezonetového typu pro 2 - 4 osoby mají vlastní sociální zařízení, fén, kuchyňský kout, mini chladnička, klimatizaci a sejf (za poplatek), TV, Wi-Fi, balkon nebo terásku.

Stravování

Bez stravy. Hosté mohou využít nabídky v několika blízkých restauracích.

Pláž a plážový servis

Nedaleká městská pláž (cca 300 m), plážový servis za poplatek. Další pláže v okolí Mykonos Town.

Sport a zábava

V okolních barech a podnicích, na pláži vodní sporty (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou v místě pobytu možné, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Sejf, klimatizace. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do pensionu.

Počasí

Mykonos

18°C Jasno

×