800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAVO TAGOO

Jeden z nejluxusnějších hotelů na ostrově, s překrásnými výhledy z terasy na moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cavo Tago hotel stojí na okraji hlavního města ostrova Mykonos kde naleznete nespočet vyhlášených restaurací, taveren a barů. Nachází se v mírném svahu nad mořem, k 50 m vzdálené pláži se dostane přes místní komunikaci. Od letiště je hotel vzdálen asi 8 km.

Vybavení hotelu

velice kvalitní hotel Cavo Tago poskytuje dokonalé služby svým návštěvníkům, recepci s nepřetržitým provozem kde pro Vás zajistí např. hlídaní dětí, lékařskou službu apod, dále v hotelu naleznete prostorný bazén s mořskou vodou, pohodlná lehátka se slunečníky u bazénu zdarma, kvalitní fitness a welness centrum, lázeňský program, restauraci a la carte „Tagoo“, vyhlášený bar s fantastickým posezením s výhledem na moře, hotelový butique, Wi-Fi internetové připojení.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v několika kategoriích od standardních pokojů přes de luxe pokoje s bazénem až po suite a vily také s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým designovým nábytkem, vlastním příslušenstvím z mramoru, SAT-TV s hudebními kanály, prostorný balkon nebo terasa, klimatizace.

Strava

snídaně formou bufetu

Náš názor

kvalitní ubytování pro náročnou klientelu

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 8 km

Počasí

Mykonos

14°C Skoro jasno