800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANIXI

  • Nedaleko písečné pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel ANIXI najdete na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Mykonos. Je situovaný nedaleko 2 zcela rozdílných pláží a necelé 3 km od hlavního města ostova i jeho nejvýznamnějších památek. Nejvyhlášenější je 300 m vzdálená na jih orientovaná písečná pláž Ornos s pozvolným vstupem do vody, s řadou taveren i úžasných barů. Ve stejné vzdálenosti leží na sever směřující pláž Korfos, která není tak okázalá a je především rájem milovníků vodních sprotů, kitingu i surfařů z celého světa. Hotel je stranou místní komunikace a má pokoje v několika 2-3 podlažních budovách. Zastávka místní dopravy leží 100m od domu. Nedaleko ubytování naleznete též minimarket (100m), pekárnu, cukrárnu i několik taveren. Autobus jezdí zhruba v intervalu 30 minut a to až do pozdních nočních hodin. Jde malebný modrobílý komplex vystavěný ve vysoké kvalitě, který může klidně konkurovat v ubytování mnohým 4* komplexům. Výhodou je dovolená v pěším dosahu nádherné pláže i hlavního města. Letiště je vzdálené necelých 10 minut jízdy a přístav 15 minut.

Vybavení

Jde o příjemný komplex studií a dvouložnicové vily, z nichž řada nabízí přímý či boční výhled na Egejské moře. Ke komplexu patří soukromé parkoviště, příjemná malá recepce s místností na snídaně a s terasou k posezením. Hotel nabízí možnost snídaní, zajišťuje pronájem aut i motorek. Tento hotel kombinuje vynikající polohu s neskutečně čistými a příjemnými pokoji a přitom vše v klidu a pohodlí.

Vybavení pokoje

ubytování je zajištěno v moderně zařízených a plně vybavených studiích s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou velice příjemně, vkusně a moderně vybaveny, mají zcela nové příslušenstvím se sprchou, vysoušeč vlasů, plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, ledničku, individuální klimatizaci i trezor (zdarma v ceně zájezdu), telefon, radio, LCD-TV, balkon nebo terasu. Wi-Fi připojení na internet můžete využít rovněž zdarma. Podlaha je krytá dlažbou

Strava

V ceně zájezdu není zahrnuto stravování. Studia nabízí vlastní vaření v jednoduše ale kvalitně zařízených kuchyňkách nebo individuální stravování v okolí. CK nabízí zajištění rozšířené kontinentální snídaně přímo v hotelu (+ 200 Kč) či večeří (+450 Kč) v nedaleké rodinné taverně. Ale díky díky výhodnosti úhrady v EURech doporučujeme její platbu až na místě.

Náš názor

Mykonos je snem každého cestovatele. Jde o jedno z nejdražších míst nejen v Evropě. Přesto se nám podařilo nabídnout finančně dostupnou dovolenou na úžasném místě nedaleko kouzelné pláže a s dobrým dopravním spojením po celém ostrově. Jde o místo, odkud se snadno dostanete na další pláže po celém ostrově,kteých je minimálně 23. Rovněž doporučujeme výlet na některý z jiných ostrovů bohem milovaných Kyklád. Rádi připravímet kombinaci pobytu na dvou či více ostrovech během Vaší dovolené.

Možnosti ubytování

Počasí

Mykonos

24°C Skoro jasno

×