800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KOSMOPLAZ

Hotelový komplex je situován přímo na písčité pláži Platys Yialos, v zátoce s průzračnou vodou. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Autobusová zastávka cca 100 m od hotelu, město Mykonos cca 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex je situován přímo na písčité pláži Platys Yialos, v zátoce s průzračnou vodou. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Autobusová zastávka cca 100 m od hotelu, město Mykonos cca 3 km.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, koupelnou + WC, SAT/TV, telefonem s přímou volbou, ledničkou a balkonem s výhledem na moře nebo bazén.

Vybavení

hotelový komplex tvoří 2 budovy. Hotel má bazén se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici bez poplatku. Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, snack bar, Internetový koutek, trezor, malé fi tness centrum, sauna, TV místnost. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: bufetové Obědy: individuálně možnost občestvení i obědů v hotelové restauraci nebo v některé z okolních restaurací a taveren Večeře: servírované za příplatek

Pláž

přímo na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře

Náš názor

Kvalitní hotel s výbornou polohou přímo na krásné písčité pláži s pozvolným vstupem do moře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Mykonos

23°C Jasno

×