800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PSAROU BEACH

Hotel leží jen cca 30 metrů od jedné z nejhezčích pláží ostrova Psarou Beach. Je situován na jihozápadním pobřeží ostrova, cca 4 km od města Mykonos. Od pláže Platys Yialos s nabídkou vodních sportů je hotel vzdálen cca 500 metrů, od nejbližší autobusové zastávky a supermarketu také cca 500 m. Vzdálenost od letiště je cca 5 km. Na pláži Psarou Beach funguje mj. potápěčské centrum.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží jen cca 30 metrů od jedné z nejhezčích pláží ostrova Psarou Beach. Je situován na jihozápadním pobřeží ostrova, cca 4 km od města Mykonos. Od pláže Platys Yialos s nabídkou vodních sportů je hotel vzdálen cca 500 metrů, od nejbližší autobusové zastávky a supermarketu také cca 500 m. Vzdálenost od letiště je cca 5 km. Na pláži Psarou Beach funguje mj. potápěčské centrum.

Ubytování

všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou + WC, klimatizací, rádiem, telefonem s přímou volbou, TV/SAT, fénem na vlasy a mají balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo hory.

Vybavení

hotel má recepci, restauraci s barem a terasou, TV místnost a 25 pokojů. Trezor na recepci (za poplatek) a připojení k internetu (za poplatek). Možnost parkování u hotelu. Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži.Pro děti: dětská postýlka bez příplatku.

Stravování

snídaně Snídaně: jednoduché bufetové Večeře: individuálně možnost stravování v restauracích a tavernách přímo u pláže

Pláž

pouhých cca 30 m od písčité pláže

Náš názor

Menší rodinný hotel s příznivou cenou a vynikající polohou jen pár kroků od jedné z nejpěknějších pláží ostrova.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 5 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Mykonos

21°C Jasno

×