800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IRIA BEACH

  • Písečná pláž cca 10 m od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

S citem a láskou upravený hotel na jihozápadním pobřeží ostrova Naxos, přímo na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Agios Anna s pozvolným vstupem do moře, necelých 5 km od hlavního města Chory a cca 3.5 km od místního letiště, kam létají spoje z Athén. Nejbližší minimarket je vzdálen 100 m a zastávka autobusu 20 m. V blízkém okolí najdete kompletně vybavené letovisko nejen s řadou taveren, restaurací a barů.

Vybavení

4* hotel s 25 pokoji, který byl renovován do sebemenšího detailu, působí velice útulně a cítíte se zde jako doma. Jde o trojpodlažní bílomodrou budovu přímo na pláži s vnitřním atriem. Hotel nabízí ubytování ve Standard (20 m2) a Sublime pokojích, Superior SV (30 m2), Deluxe a Honeymoon suites. K hotelu patří malá recepce, TV místnost, a la carte restaurace Palatia přímo na pláži s terasou (řecká kuchyně), fitness a Wi-fi internet zdarma. Slunečníky a lehátka jsou na hotelové části pláže zdarma a osušky oproti záloze. Jedná se o ubytování na jedinečném místě s úžasnou atmosférou a rodinnou pohostiností. Středisko vodních sportů je na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje

ubytování je zajištěno ve velice útulných až designově zpracovaných pokojích s možností přistýlky. Vše je zařízené se smyslem a láskou pro detail, má moderní příslušenství se sprchou/ vanou, fén, mini ledničku, klimatizaci, telefon, SAT-TV, CD přehrávač, Wi-fi internet, trezor a balkon. Podlaha je kombinací lité podlahy a dřeva. Pokoje se liší výhledem do zahrady či na moře, velikostí a počtem postelí.

Strava

vydatná snídaně je podávána formou bohatého bufetu.

Náš názor

Umělecky zpracovaný hotel v malebném letovisku nedaleko centra zábavy a rozptýlení s výbornými službami a rodinným dohledem. V pěší vzdálenosti směrem na Plaku najdete i divokou nudistickou pláž.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
vzdálenost od Letiště: 3 km