800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ASTIR OF NAXOS

  • Jeden z nejnovějších hotelů na ostrově
  • Stylový hotel v klasické architektuře

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel Astir of Naxos ležící 200 m od písečné pláže (Agios Georgios) s pozvolným vstupem do vody a přibližně 1 km od hlavního města ostrova Chora nebo Naxos town. Patří mezi nejnovější hotely na ostrově. Díky této ideální poloze je vyhledávaná mnohými návštěvníky ostrova.

Vybavení hotelu

stylový hotel postavený v typické ostrovní architektuře je vybaven stylovou recepcí s nepřetržitým provozem, prostornou lobby, restaurací. Dále v hotelu najdete pěkný bazén včetně slunečníků a lehátek. Pro menší rodinné příslušníky je k dispozici brouzdaliště. V blízkosti bazénu ej samozřejmě kvalitní bar s možností různorodého občerstvení. Hotel nabízí i doplňkové služby za příplatek, jako je hlídání dětí, čistírna, pronájem trezoru nebo pokojová služba. U hotelu je prostorné hotelové parkoviště pro případ pronájmu automobilu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích nebo suitech. Všechny jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů dále telefonem, televizorem s mezinárodní nabídkou programů, klimatizací, menší ledničkou, internetovým připojením. Každý z pokojů má i vlastní balkon nebo terasu.

Strava

snídaně formou velmi kvalitního bufetu

Náš názor

stylové ubytování za dostupnou cenu

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
Letiště: 2 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL NAXOS HOLIDAYS

HOTEL NAXOS HOLIDAYS

Řecko, Naxos, Město Naxos

Cena od: 18 309 Kč

Pro skupinu: