800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALAXY

  • Klidná část letoviska
  • Vše je v pěší dostupnosti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel Galaxy se nachází v jihozápadní části hlavního města Chora, asi 10 minut chůze od jejího centra, v klidné části. Od písčité pláže Saint George dělí hotel jen 60 m.

Vybavení

hotel byl kompletně zrenovován v r. 2009, svům hostům nabízí komfort a pohodlí v moderním stylu  sladěném s typickou kykladskou architekturou. V hotelu se nachází recepce, přijímací hala, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar u bazénu, bezén s lehátky a slunečníky, dětský venkovní koutek, zahrada, parkoviště, WiFi.  Hotel nabízí pokojový servis, služby čištění prádla, službu pronájmu osušek u bazénu zdarma.

Ubytování

celkem 54 pokojů s možností 1 přistýlky je komfortně zařízeno a vybaveno koupelnou s WC, klimatizací, SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem, balkonem nebo terasou. Výhled na moře je za příplatek (u pokojů superior). Dětská postýlka je zdarma.

Pro děti

dětský venkovní koutek.

Náš názor

Tento elegantní, decentně zařízený hotel s velmi pohodlným ubytováním můžeme doporučit i náročným klientům. Výhodami hotelu je blízkost pláže, stejně tak jako krátká vzdálenost do hlavního města Chora, jeho malebných zákoutí a uliček.

Strava

Snídaně:bufetové

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži.

×