800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GALAXY

  • Klidná část letoviska
  • Vše je v pěší dostupnosti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Galaxy leží na jihozápadním pobřeží ostrova Naxos, stranou od hlavní silnice v klidném prostředí, necelých 50 m od krásné písečné pláže Saint George Beach (Blue Flag vlajka čistoty) s pozvolným vstupem do moře, 600 m od centra Chory, 1.5 km od přístavu a 2.8 km od místního letiště, kam létají spoje z Athén. Nejbližší minimarket je vzdálen 150 m a zastávka autobusu 300 m. Vše je v pěší dostupnosti.

Vybavení

3* hotel s 54 pokoji, který prošel velkou rekonstrukcí v roce 2014. Jde o nižší členitou stavbu v duchu kykládské architektury s význačným použitím kamene a jiných přírodních materiálů. Celá stavba je zasazena v zeleni, nabízí ubytování ve dvoulůžkových Standard (16 m2) a Superior (21 m2), třílůžkových (23 m2) a čtyřlůžkových pokojích (32 m2). K hotelu patří malá recepci s prostronou vstupní halou, restaurace, pool bar, venkovní bazén, dětské hřiště. Wi-fi internet zdarma v areálu hotelu. Slunečníky, lehátka a ručníky jsou na hotelu zdarma a na pláži za poplatek. Jedná se o ubytování stranou centra hlavního města ostrova, ale v jeho pěší dostupnosti a především nedaleko krásné písečné pláže s řadou taveren a střediskem vodních sportů.

Vybavení pokoje

ubytování je zajištěno ve velice útulných a moderních pokojích s možností až 4 lůžek. Vše je s citem zařízené, má moderní příslušenství se sprchovým masážním boxem (župan a přezůvky), fén, mini ledničku, klimatizaci, SAT-TV (26-32“), Wi-fi internet, trezor, balkon nebo terasu. Podlaha je krytá dlažbou. Pokoje se liší výhledem do zahrady, na moře či bazén.

Strava

Vydatná snídaně bufetem s možností dokoupení kvalitní polopenze přímo na hotelu.

Náš názor

Hotel v klidnější části letoviska, stranou noční zábavy a ruchu města s výbornými službami a osobitým servisem. Hotel nabízí ubytování v komfortu v kombinaci s příjemným pobytem a nevšední pohostiností. Vše je v pěší dostupnosti.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PORTO NAXOS

HOTEL PORTO NAXOS

Řecko, Naxos, Město Naxos

Cena od: 23 590 Kč

Pro skupinu: