800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NAXOS BEACH RESORT

Moderní, velmi příjemný menší hotelový komplex designovaný v přírodních barvách a materiálech (tradiční architektura Kykladských ostrovů – jednoduchost, harmonie), v klidném místě a dosahu písečné pláže Agios Georgios, cca 10 min. procházky od centra hlavního města Chora s řadou taveren, restaurací, barů, kaváren a obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Hotelový komplex patří k nejlepším na ostrově. Nabízí příjemnou atmosféru, velmi kvalitní služby, komfortní ubytování a polohu jen pár kroků od krásné písečné pláže s křišťálově průzračnou vodou.

Pláž

Krásná písečná pláž je vzdálená cca 30 m od hotelu, od nejblíže položených pokojů v komplexu. Slunečníky, lehátka a nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází na klidném místě v letovisku Agios Georgios, 300 m od hlavního města Naxos. Hotel leží cca 30 m od nádherné písečné pláže.

Strava

Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotelový komplex nabízí recepci, Wi-Fi u recepce (za poplatek), restaurace, kavárny, bar, bar u bazénu, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén a dětské hřiště. Hosté mají dále k dispozici fitness centrum, vířivku, saunu, turecké lázně, kadeřnictví a TV místnost.

1
1
1

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m
×