800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NAXOS HOLIDAY

Příjemný hotel v kykládském stylu s palmami a krásnou zelení je situován v oblasti St. George, cca 300 m od písčité pláže a asi 600 m (15 minut chůze) od samotného centra města Naxos s klikatými uličkami plnými obchůdků.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nevelký hotel usazený v zeleni, s velkým bazénem, s bufetovou stravou, s blízkou písčitou pláží a nedaleko centra hlavního města ostrova. Naxos Holidays má vše potřebné k příjemně strávené dovolené na krásném ostrově Naxos v Kykladském souostroví. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Poloha

příjemný hotel v kykladském stylu s palmami a krásnou zelení je situován v oblasti St. George, cca 300 m od písčité pláže a asi 600 m (15 minut chůze) od samotného centra města Naxos s klikatými uličkami plnými obchůdků.

Vybavení

celkem 70 pokojů a studií, recepce, restaurace, TV místnost,  venkovní bazén s velkou terasou, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, WiFi připojení k internetu.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo pro dítě, apartmán až pro 4 osoby se samostatnou ložnicí, jsou vybaveny  koupelnou a WC, klimatizací, SAT/TV, ledničkou, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, rádiem, balkonem nebo terasou. Studia a apartmán  jsou vybaveny kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým vařičem. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Strava

snídaně (pokoj)
bez stravy, snídaně za příplatek (studio a apartmán)

Snídaně: bufetové

Služby za poplatek

trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži (cca 8 EUR za slunečník a 2 lehátka).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
Nákupní možnosti: 600 m
×