800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA SUNNY BEACH

  • Komplex studií nedaleko písčité pláže St. George
  • V blízkosti nákupní možnosti a restaurace

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

V rozšířené nabídce na nádherném ostrově Naxos vám představujeme komplex studií, který se nachází jen kousek od dlouhé písčité pláže St. George a nedaleko Chory, hlavního města ostrova. Příjemné ubytování s bazénem a s výhodnou polohou můžeme doporučit všem věkovým kategoriím.

Poloha

studia jsou vzdálena asi 1,5 km od přístavu, necelý 1 km od centra Chory, nejbližší supermarket, restaurace i autobusová zastávka se nacházejí 150 m od komplexu, nejbližší lékárna je 500 m, na pláž je to 150 m. Transfer z přístavu trvá asi 7 až 10 minut.

Vybavení

bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

2/3lůžková studia se nacházejí v 1. nebo ve 2. patře. Výhled může být buď na bazén či do okolní zeleně a zástavby jiných residenčních domů a komplexů, nebo na moře, či částečně na moře a na hory. Všechna studia mají balkon, jsou vybavena klimatizací, menší koupelnou se sprchou a WC, kuchyňským koutem se základním vybavením k vaření, rychlovarnou konvicí, toastovačem, ledničkou, trezorem a vysoušečem vlasů. Přistýlka je standardní lůžko. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky. Jednoduchý úklid studií probíhá každý den, i vynášení košů s odpadky, výměna ručníků a ložního prádla několikrát za pobyt.
Vybavení kuchyňky: pánev, velký a malý hrnec, salátová místa, struhadlo, prkénko na krájení, otvírák na lahve a konzervy, cedník, naběračka, vařečka, ostrý kuchyňský nůž, dle počtu osob: příbory, talíře (hluboké, mělké), hrnky, skleničky.
Vzít s sebou: utěrky, houbičky na mytí nádobí, prostředek na mytí na nádobí, kolíčky na prádlo.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 5-6 EUR/den za set 1 slunečníku a 2 lehátek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 150 m
×