800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANATOLI

"Pěkná třípatrová rodinná vila leží ve vilové čtvrti městečka Nei Pori asi 300 m od centra střediska. Výhled z pokojů na vily situované v okolí domu. Ubytování ve dvou rovnocenných objektech ležících těsně vedle sebe. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkná třípatrová rodinná vila leží ve vilové čtvrti městečka Nei Pori asi 300 m od centra střediska. Výhled z pokojů na vily situované v okolí domu. Ubytování ve dvou rovnocenných objektech ležících těsně vedle sebe.

Vybavení

Studia pro 2 osoby s možností až dvou přistýlek jsou tvořena jednou místností se dvěma lůžky. Kuchyňský kout, vlastní příslušenství, balkon nebo terasa.

Pláž

Široká písčitá pláž s mírnou svažitostí dna vhodná pro koupání dětí je vzdálena asi 250 metrů od studií. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport a zábava

Na pláži vodní sporty (jízda na banánu, vodní lyže, paragliding, šlapadla). Ve středisku tenisové kurty, fotbalové hřiště, bazén a pronájem horských kol. Večerní a noční zábava v nedalekém městečku Platamonas.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze, nebo jen večeří, které jsou podávány v nedaleké taverně. Snídaně kontinentální, večeře servírované.

Tipy

- výhodná cena - klidné prostředí - krátká vzdálenost od pláže - pláž vhodná pro koupání dětí

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×