800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNOVÝ DŮM THANASIS

Hodnocení:
9,3
z 10 na základě 1 recenze
Nový dvoupatrový dům leží 250 m od krásné široké písečné pláže letoviska Nei Pori. 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nový dvoupatrový dům leží 250 m od krásné široké písečné pláže letoviska Nei Pori. 100 km Thessaloniky, 25 km Olymp. Platamonas 1 km.

Vybavení Hotelu

Během hlavní sezóny se děti mohou rozptýlit v lunaparku v centru letoviska a dospělí využijí řadu barů, kaváren i typických řeckých taveren na pobřežní promenádě. Jednou týdně se zde koná trh, který láká k nákupu suvenýrů a upomínkových předmětů. Na trhu rovněž nakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu či oblečení. Okolí Nei Pori je plné archeologických památek. V Platamonasu stojí za návštěvu místní pevnost.

Vybavení pokoje

Prostorná 2-3 lůžková studia s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), s kuchyňským koutem vybaveným pro základní vaření, lednicí, vařičem, balkonem, klimatizací (za poplatek), SAT/TV.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek.

Sport a Fitness

Na pláži vodní sporty za poplatek, na promenádách jsou ideální podmínky pro jízdu na kolečkových bruslích a navíc je zde i sportovní centrum s bazénem, které je vybaveno tenisovými kurty, hřišti na fotbal a košíkovou.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Pro děti

V sezóně lunapark.

Recenze

9,3
3. srpen 2008 / Lenka Orzelová

Thanasis

Apartmánový dům Thanasis (nebo také Katja 2) v nás zanechal jen příjemné vzpomínky. Mladému…

Celá recenze >
×