800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IRO

Tento příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 30m od široké písečné pláže letoviska Nei Pori, která je k dosažení přes silnici. Hotel byl postaven v roce 1995 a nachází se poblíž turistického centra tohoto známého letoviska, kde je řada obchodů s potravinami, ovocem, zeleninou, suvenýry, dále je zde několik kaváren, restaurací, taveren a možnosti denní i noční zábavy. Doporučujeme výlety do okolí, ranní a večerní procházky podél pobřeží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

tento příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 30m od široké písečné pláže letoviska Nei Pori, která je k dosažení přes silnici. Hotel byl postaven v roce 1995 a nachází se poblíž turistického centra tohoto známého letoviska, kde je řada obchodů s potravinami, ovocem, zeleninou, suvenýry, dále je zde několik kaváren, restaurací, taveren a možnosti denní i noční zábavy. Doporučujeme výlety do okolí, ranní a večerní procházky podél pobřeží.

Ubytování

3 patrový hotel s celkovou kapacitou 25 pokojů nabízí 1- a 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, ledničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem s částečným výhledem na moře nebo do okolí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Trezor na recepci zdarma.

Vybavení

recepce, malý salónek, trezor, vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace se satelitní televizí, venkovní zahradní kavárna.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava

lehátka a slunečníky na pláži pro hotelové hosty zdarma. Různé druhy vodních sportů na pláži (za poplatek).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×