800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIA KATJA

Nově rekonstruovaný dům Katja se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori v blízkosti pobřežní promenády, na které najdete velké množství kavárniček, barů a taveren (popis letoviska na str. 134). Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do sousedního letoviska Platamonas až ke starému křižáckému hradu. Krásná písečná pláž je od domu vzdálena cca 250 m. Na pláži je vybavené dětské hřiště a lunapark. V přízemí se nachází společenská místnost s TV/sat, která je k dispozici hostům.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově rekonstruovaný dům Katja se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori v blízkosti pobřežní promenády, na které najdete velké množství kavárniček, barů a taveren. Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do sousedního letoviska Platamonas až ke starému křižáckému hradu. Krásná písečná pláž je od domu vzdálena cca 250 m. Na pláži je vybavené dětské hřiště a lunapark. V přízemí se nachází společenská místnost s TV/sat, která je k dispozici hostům.

Ubytování

Penzion nabízí dva typy ubytování – studia a apartmány.U obou je možnost klimatizace za poplatek (3 euro/den/ ubytovací jednotka). Studio: Dvoulůžková studia s možností 1 nebo 2 přistýlek jsou vybavena kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), sociálním zařízením (sprcha+WC),TV/sat a balkonem. Apartmány: Čtyřlůžkové apartmány s možností 2-3 přistýlek jsou vybaveny ložnicí, obývacím pokojem, kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), sociálním zařázením (sprcha+ WC), TV/sat a velkým balkonem.

Stravování

Vlastní. Můžete využít služeb mnoha taveren a restaurací, které se nacházejí v letovisku nebo si od průvodce dokoupit večeře (8 eur/l večeře) či polopenzi (10 eur/den) ve vyhlášené restauraci v blízkosti domu.

Pláž

Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, je od domu vzdálena cca 250 metrů. Lehátka slunečníky za poplatek. Široká nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Sportovní areál s bazénem a tenisovým kurtem (za poplatek) je od penzionu vzdálen cca 6 min. chůze.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×