800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIO THANASSIS

"Nově postavený dům Thanasis se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori, kde najdete velké množství kavárniček, barů a taveren (popis letoviska na str. 120). Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do sousedního letoviska Platamonas až ke starému křižáckému hradu. Krásná písečná pláž je od studií vzdálena cca 250 metrů. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově postavený dům Thanasis se nachází v klidnější části letoviska Nei Pori, kde najdete velké množství kavárniček, barů a taveren (popis letoviska na str. 120). Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do sousedního letoviska Platamonas až ke starému křižáckému hradu. Krásná písečná pláž je od studií vzdálena cca 250 metrů.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena koupelnou (WC, sprcha), kuchyňským koutems vařičem,ledničkou a se základním vybavením pro vaření a stolování,TV-SAT a balkonem. Možnost klimatizace za příplatek (cca 5 EUR/den/studio).

Stravování

Vlastní. Můžete využít služeb mnoha místních restaurací nebo si od průvodce dokoupit večeře (cca 8 EUR/ 1 večeře) či polopenzi (cca 10 EUR/den) v restauraci v blízkosti studií.

Pláž

Krásná písečná pláž je od studií vzdálena cca 250 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×