800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySYMPOSIO - apartmány

Menší dvoupatrový rodinný dům po rekonstrukci se studii a apartmány je výhodně situovaný v klidnější vilové čtvrti letoviska Nei Pori v blízkosti dlouhé písčité pláže. V dosahu taverny, minimarket. Centrum letoviska s obchody se suvenýry, s potravinami, restauracemi, tavernami, kavárnami a bary vzdáleno cca 300 m. Ve středisku se nachází sportovní centrum s bazénem, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, půjčovnou horských kol (vše za poplatek). Na pláži bohatá nabídka vodních sportů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

menší dvoupatrový rodinný dům po rekonstrukci se studii a apartmány je výhodně situovaný v klidnější vilové čtvrti letoviska Nei Pori v blízkosti dlouhé písčité pláže. V dosahu taverny, minimarket. Centrum letoviska s obchody se suvenýry, s potravinami, restauracemi, tavernami, kavárnami a bary vzdáleno cca 300 m. Ve středisku se nachází sportovní centrum s bazénem, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, půjčovnou horských kol (vše za poplatek). Na pláži bohatá nabídka vodních sportů.

Ubytování

nově zrekonstruovaná a účelně zařízená studia pro 2–4 osoby jsou umístěna v patrech domu, mají jednu obývací místnost s manželskou postelí a 2 pevnými lůžky nebo dvě manželské postele, jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, ledničkou, TV, vlastním sociálním zařízením a balkonem. Při obsazení 4 osobami omezený prostor. Nově zrekonstruované vkusně a účelně zařízené apartmány pro 4–6 osob tvoří 2 oddělen é ložnice, každá ložnice má manželskou postel a jedno pevné lůžko nebo 3 pevná lůžka. Kuchyňsk ý kout se základním vybavením, elektrickým vařičem, ledničkou je umístěn odděleně ve vstupní místnosti do apartmánu. Součástí vybavení apartmánů je TV. Ručníky nutné mít s sebou. Úklid si provádí klienti sami.

Vybavení

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, sportovní centrum v letovisku, vodní sporty.

Stravování

bez stravy, polopenze za příplatek Snídaně: bufetové za příplatek Večeře: bufetové za příplatek

Pláž

200 m od písčité pláže

Náš názor

Ubytování ve studiích a apartmánech situovaných nedaleko široké písčité pláže je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi. Pro strávení příjemné dovolené. Letovisko Nei Pori pro svou polohu je výchozím bodem pro výlety za památkami do okolí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×