800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STUDIO ANDONIA

Studia Andonia se nacházejí v blízkosti centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia Andonia se nacházejí v blízkosti centra velmi oblíbeného letoviska Nei Pori. Najdete zde velké množství kavárniček, barů a taveren. Z letoviska je možné turistickým vláčkem podniknout výlet do Platamonas až ke starému křižáckému hradu. V přízemí domu se nachází minimarket, v blízkosti je pekárna, spousta dalších obchodů v nedalekém centru. Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž je od penzionu vzdálena 70 metrů. K dispozici je wi-fi zdarma.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, lednička), koupelnou (sprcha, WC), TV, klimatizací za poplatek (cca 5 euro/ den/studio) a balkonem. Možnost apartmánů na vyžádání.

Pláž

Krásná, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od domu vzdálena cca 70 metrů.Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů za poplatek.

Stravování

Vlastní. Můžete využít služeb mnoha taveren a restaurací, které se nacházejí v letovisku nebo si u průvodce dokoupit večeře či polopenzi v blízké restauraci. (Snídaně 4,50 Euro, večeře 8,50 Euro, polopenze 10,50 Euro).

Náš názor

Apartmánový dům se studii vybavenými kuchyňkou zařazujeme pro oblíbenost tohoto typu ubytování ve velmi známém a krásném letovisku.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m
×