800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARTHENON ART

  • Písečná pláž se nachází 50 m od hotelu
  • Nedaleko nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel v řeckém stylu a řeckou výzdobou se nachází v rušné části letoviska Olympic Beach (Olympiaki Akti), nedaleko od moře a pěkné pláže. V okolí jsou kavárny, restaurace, taverny, bary, supermarkety, obchody se suvenýry i potravinami, kostel, součástí hotelu je i vlastní taverna. Rušná promenáda kolem pobřeží nabízí spoustu skvělé zábavy i výborného jídla. Ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus (cca 1x za hodinu) do sousedního střediska Paralia, případně se dá pokračovat i do známého střediska Katerini (jízdenka stojí cca 2€/jeden směr). Ve středisku Katerini se každou sobotu konají typické místní trhy. V Katerini se dá přestoupit a pokračovat autobusem nebo vlakem do Thessaloniki. Pro příznivce procházek se dá hezkou promenádou podél pobřeží dojít z Olympic Beach pěšky do sousedního střediska Paralia. Zpestřením je i výletní vláček, který jezdí v hlavní turistické sezóně po 18 hodině v intervalu cca 30 minut ze střediska Olympic Beach do střediska Paralia (okružní jízda trvá asi 1 hodinu a jízdenka stojí 2,50€/osoba). Díky dlouhé promenádě je možnost ranního běhání nebo si lze půjčit kolo a poznat tak nejbližší okolí.

Ubytování

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 27 pokojů v typickém řeckém stylu (1-, 2lůžkových, bez možnosti přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, trezorem, balkónem s výhledem na letovisko, okolí, vnitrozemí nebo výhledem směrem k moři. Ubytování pro jednu osobu je ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Malá recepce, restaurace s venkovní terasou. Wifi v celém areálu hotelu zdarma. Upozorňujeme, že v hotelu není výtah.

Strava

Formou polopenze plus. Snídaně – formou kontinentálního bufetu, večeře – výběr z pestrého jídelního lístku (na výběr je vždy předkrm, salát, hlavní chod s přílohou, dezert – bývá zákusek nebo zmrzlina nebo ovoce). K večeři je v ceně točené místní pivo 0,25l nebo sklenička vína 0,25l nebo sklenička 0,25l nealkoholického nápoje. Předem si lze zakoupit servírované obědy s nápoji (stejné jako jsou podávány během večeří).

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži zdarma - podmíněno symbolickou konzumaci v plážovém baru, minimálně káva nebo nealkoholický nápoj. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Výhody

zábava a nákupy
dlouhá písčitá pláž
řecká atmosféra hotelu

Pláž

Hotel leží cca 50 m od dlouhé písčité pláže s jemným pískem. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné i pro seniory a neplavce. Na pláži je spousta barů a snackbarů, které nabízí pestrou paletu občerstvení.

×