800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL ANAIS

Hodnocení:
5,3
z 10 na základě 1 recenze
  • Hotel se nachází u pláže
  • Středisko Paralia je vzdálené 4 km od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Velmi příjemný hotel s milou a přátelskou rodinnou atmosférou se nachází v klidné oblasti Korinos, ve vzdálenosti cca 4 km od střediska Paralia. V Paralii jsou kavárny, cukrárny, restaurace, taverny, bankomat, široké nákupní možnosti, minimarkety, supermarkety, obchody se suvenýry, lékárna atd… Taxi stojí cca 6-7€/cesta. Ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu je autobusová zastávka odkud jezdí autobus do rušného střediska Katerini, jízdenka stojí cca 2,5€/jeden směr, ve středisku Katerini se každou sobotu konají typické místní trhy. V kraji známá rybářská vesnice Korinos je vzdálená cca 2,5 km, kde je i železniční nádraží s pravidelným spojením do Thessaloniki (cena jízdenky je cca 12€ - tam i zpět). Nejbližší supermarket je od hotelu vzdálený pouhých 100 m (ve vedlejším kempu), v jeho okolí je i několik barů a taveren. Hotel prošel v roce 2010 celkovou renovací. Tip na výlet: doporučujeme pronajmout si auto a poznat zajímavé okolí této oblasti.

Ubytování

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 60 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do okolí, vnitrozemí, areálu hotelu, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Trezor na recepci zdarma. Ubytování pro jednu osobu je ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek (zdarma), restaurace s výhledem na moře a venkovní terasou, vnitřní bar, snackbar u bazénu a na pláži. Trezor na recepci zdarma. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž poskytoval hotel v sezóně 2014 zdarma. Wifi v celém areálu hotelu zdarma.

Strava

Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet. V poledne je možné si v restauraci objednat oběd, ceny jsou příznivé. Hotel též v čase od 19:00-21:00 nabízí tzv. Happy hour – na všechny nápoje nabízí slevu, obvykle až 50 %.

Sport a zábava

Bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní fotbal (cca 0,50€/hra), plážový volejbal a fotbal (zdarma). Slunečníky a lehátka u moře zdarma - podmíněno symbolickou konzumací v plážovém baru, minimálně káva nebo nealkoholický nápoj. Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večery s živou hudbou, obvykle 1x týdně. Vodní sporty na pláži – za poplatek.

Výhody

Klidné relaxační místo
moc pěkná a dlouhá písčitá pláž
vhodné pro rodiny s dětmi a seniory

Pláž

Hotel leží hned u moře a krásné široké a dlouhé písčité pláže. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i neplavce. U pláže jsou sprchy, převlékací kabinka, snackbar a toaleta.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Nákupní možnosti: 100 m
×