800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROYAL PALACE RESORT AND SPA

"Moderní hotel typu ""boutique"" s příjemnou atmosférou byl postaven v roce 2008 a nachází se v centru letoviska Platamonas, naproti rybářskému přístavu. Areál tvoří 2 budovy."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní hotel typu "boutique" s příjemnou atmosférou byl postaven v roce 2008 a nachází se v centru letoviska Platamonas, naproti rybářskému přístavu. Areál tvoří 2 budovy. V okolí jsou nákupní i zábavní možnosti, nechybí taverny, restaurace, bary, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry. Blízko je i kostel Metamorfosis tu Sotiriou.

Kapacita

Celková kapacita tohoto areálu je 19 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky - obvykle pevného lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, DVD přehrávačem, připojením na internet, trezorem, minibarem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, letovisko nebo hory.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, 3 výtahy, vnitřní bar, vnitřní a venkovní kavárna, vnitřní restaurace Amvrossia, restaurace na střeše hotelu Anassa s překrásným výhledem, malý konferenční sál, podzemní parkoviště. Osušky k bazénu/pláži zdarma. Wifi po celém hotelu zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře jsou formou bufetu nebo servírované s jednotným menu (salát, hlavní chod a dezert) - dle aktuální sezónní obsazenosti hotelu.

Sport a zábava

Bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Spa centrum: solárium (cca 10€/7 minut), pára (cca 10€), sauna (cca 10€), fitcentrum s moderním vybavením s TV se satelitním příjmem (zdarma), masáže (na vyžádání za poplatek cca 45-95€), vnitřní jacuzzi (pro 8-10 osob za poplatek cca 10€), hotel nabízí i balíček služeb (pára, solárium, sauna a jacuzzi za poplatek cca 25€/osoba/den). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set/den).

Pláž

Pláž s malými oblázky je vzdálena jen cca 150 m od hotelu, přes silnici.

×