Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Batsi

BLUE BAY VILLAGE


  Poloha a popis

  Informace o ubytování

  2 - 5 lůžek se snídaní - možnost dokoupení večeří

  Poloha

  moderní apartmánový hotel je postaven v tradičním kykladském stylu. Leží ve svahu nad krásnou malou pláží Delevoya. Asi po 5 min. chůze naleznete další hezkou pláž Agia Marina s výbornou tavernou.

  Ubytování

  domky této stylové ,,vesničky" skvěle zapadají do celkového rázu ostrova. Naleznete zde pouze 6 mezonetových apartmánů a 12 studií. Všechny mají výhled na moře. Jsou dobře a moderně vybaveny sprchou, WC, prostornou terasou nebo balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, telefonem s přímou volbou a klimatizací. Hotelový bazén je vybaven vodní masáží, u bazénu je příjemný bar a malá restaurace. Od bazénu můžete každý večer sledovat úžasné západy slunce.

  Vybavení pokoje

  všechny hotelové apartmány mají vlastní sociální zařízení, výhled na moře, kuchyňský kout, francouzské lůžko a rozkládací pohovku.

  Stravování

  v hotelové restauraci je podávána rozšířená kontinentální snídaně. V hotelu si můžete připlatit večeře. Strava je servírovaná.

  Hodnocení

  luxusní ubytování, velmi blízko pláže, s dobrým dosahem do kouzelného Batsi.

  Vzdálenosti

  od pláže: cca 70 - 100 m. od prvních taveren a obchodů: cca 450 m. od centra Batsi: cca 850 m. od přístavu Gavrio: cca 11 km.

  Příplatky

  Dopravu z letiště Atény do přístavu Rafina (bus cca 4 €/osoba 1 cesta), lodní lístek na trajekt Rafina - Andros (plavba trvá cca 2 hodiny, cena lístku cca 15 €/osoba/jedna cesta), dopravu z přístavu Gavrio na Androsu do ubytování ( cca 8 €/osoba/jedna cesta), komplexní cestovní pojištění včetně pojištění stornopoplatků (30 Kč/osoba/den pobytu).

  Počasí  12345678910111208162432°C