800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EROTIKI

  • Klidné prostředí
  • Okouzlující výhled na moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o ubytování

2 - 3 lůžka vlastní stravování

Poloha

2 vilky stojí ve svahu na severním okraji městečka Batsi opodál cesty, která vede k menším plážím, k překrásné pláži Delevoya a k pláži Agia Marina. Na malé náměstí městečka Batsi se dostanete asi za 7 minut.

Ubytování

v zahradě stojí 2 jednopatrové vilky. Zastíněné balkóny vilek směřují k moři a ze všech studií je krásný výhled na moře a na okolní ostrovy. Studia jsou buď ve zvýšeném přízemí (24 schodů na příjezdovou cestu) nebo v 1. patře. Studia mají 2 lůžka, v některých lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko vhodné pro dítě do 12 let). Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, balkónem, TV a klimatizací. Do studií je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Vybavení a služby hotelu

Ložní prádlo vyměňuje pokojová služba ob den.

Hodnocení

velmi příjemné ubytování s okouzlujícím výhledem na moře v blízkosti menších pláží a přitom s dobrým dosahem centra městečka.

Vzdálenosti

od malé pláže: cca 65 m. od centra Batsi: cca 310 m. od přístavu Gavrio: cca 9 km.

Příplatky

Dopravu z letiště Atény do přístavu Rafina (bus cca 4 €/osoba 1 cesta), lodní lístek na trajekt Rafina - Andros (plavba trvá cca 2 hodiny, cena lístku cca 15 €/osoba/jedna cesta), dopravu z přístavu Gavrio na Androsu do ubytování ( cca 8 €/osoba/jedna cesta), komplexní cestovní pojištění včetně pojištění stornopoplatků (30 Kč/osoba/den pobytu).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 310 m
×