800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ESPERIDES RESORT

Luxusní hotel se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotel se nachází asi 500 m od vesničky Spartochori na kouzelném ostrově Meganissi. Stojí na skalním útesu přímo nad mořem a je odtud okouzlující výhled na moře a na blízký ostrov Scorpios.

Informace o ubytování

2-4 lůžka polopenze

Ubytování

v hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí osobu. V hotelu jsou také luxusní suity (na vyžádání za příplatek) s jednou ložnicí a obývací částí, kde je rozkládací gauč (až pro dvě osoby) a dvěma koupelnami. Všechny pokoje jsou luxusní, prostorné a mají balkón, ze kterého je krásný výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem, TV, telefonem, Wi-Fi, klimatizací, fénem a sejfem (za příplatek).

Vybavení a služby hotelu

bazén, dva menší dětské bazény, dva bary, restaurace s terasou, konferenční místnost a Wi-Fi. Hotel 1x až 2x denně zajišťuje zdarma dopravu hotelovým autobusem na pláže Spilia a Agios Yannis. Na další pláže jezdí hotelový autobus za poplatek

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně a večeře formou bufetu.

Shrnutí

kvalitní ubytování na nádherném, neobvyklém místě, které poskytuje maximální pohodlí a luxus.

Vzdálenosti

od pláže Spilia: 1,3 km od pláže Rocca: 1,7 km od vesničky Spartochori: cca 500 m.

Příplatky

lodní lístek Lefkada - Meganissi - Lefkada: cca 6 EUR/osoba/1 cesta (platba na místě)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
×