800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySANTA MARIA VILLAGE

  • Pláž cca 400 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Hezký komplex bungalovů nedaleko pláže a nedaleko přístavu Adamas můžeme doporučit i náročným klientům. Hotel je skvěle umístěný a poskytuje krásné výhledy na městečko Adamas a na moře, nabízí kvalitní služby, hezké a pohodlné ubytování v příjemném prostředí rozkvetlé zahrady.

Poloha

Santa Maria se nachází asi 400 m od pláže Papikinos, která začíná hned za centrem Adamas, je s hrubším pískem a místy s oblázky. Do centra Adamas se dá pěšky dojít za 10 až 15 minut. Leží nad městečkem Adamas, v mírném svahu nad pobřežím, z některých pokojů a od bazénu poskytuje nádherné výhledy na moře. Adamas je rušné letovisko a přístav se spoustou obchodů, restaurací, kaváren. Z Adamas vyjíždí autobusy do Plaky i do Pollonie. Transfer z přístavu do hotelu trvá asi 5 minut.

Vybavení

hotelový komplex se skládá z několika budov postavených v tradičním stylu a s moderním vybavením. Součástí hotelu je recepce se vstupní halou, místnost na podávání snídaní, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, jacuzzi, servis plážových osušek, Služby praní prádla, kadeřnictví, bezpečnostní schránky, parkoviště - za poplatek.

Ubytování

standardní bungalovy jsou vybaveny 2lůžkem nebo 2 oddělenými lůžky, s možností 3. lůžka pro dítě či dospělou osobu. Mají balkon či terasu a výhled do zahrady. Superior bungalovy jen pro 2 osoby - v patře, mají výhled na moře a na bazén; v přízemí mají výhled na bazén. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny klimatizací, koupelnou s WC (sprcha), telefonem, ledničkou, SAT/TV, vysoušečem vlasů, WiFi.

Strava

snídaně bufetové

Pro děti

dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

×