800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APOLLON

  • Písčitá pláž pod hotelem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemný malý hotýlek Apollon s bazénem, nacházející se téměř u pěkné menší písčité pláže a nedaleko centra letoviska Pollonia, je skvělou volbou pro pobyt na ostrově Milos. Nabízí hezké koupání na několika dalších okolních plážích, snadnou dostupnost obchodů i restaurací, sympatické rodinné prostředí. Můžeme doporučit všem cestovatelům toužícím poznat krásy tohoto ostrova za rozumné ceny.

Poloha

Apollon pokoje se nacházejí v malém letovisku, v původně rybářské osadě Pollonia, vzdálené 15 km od města Plaka, 11 km od přístavu Adamas. Hotel leží jen asi 400 m od centra s malým přístavem a promenádou lemovanou tavernami a od centrální písčité pláže (s lehátky a slunečníky za poplatek). V blízkém okolí najdete několik obchodů, hotel má svou restauraci, kde si můžete objednat večeři, nebo si můžete příjemnou procházkou dojít do centra vesničky. Pláž pod hotelem je písčitá (nutné sejít několik schodů), na některých místech jsou velké ploché kameny či skaliska. Z terasy hotelové taverny jsou krásné výhledy na moře a na protilehlý ostrov Kimolos, kam jsou z přístavu v Pollonii zajišťovány transfery lodí (asi 2 EUR/dosp. os.).

Vybavení

vstupní místnost s recepcí, bar, restaurace, bazén, služby praní prádla, parkoviště. Oficiální označení ubytovací kapacity Apollon je penzion. Pláž pod hotelem není vybavena lehátky a slunečníky, je dobré mít vlastní. Na některých místech vstupu do vody doporučujeme boty do vody.

Ubytování

pokoje pro 2 nebo 3 osoby jsou ve 2 budovách, 11 pokojů je v budově přes cestu a s bazénem uprostřed (pokoje jsou novější), 10 pokojů je v budově u moře. Každý z pokojů je trochu jinak zařízen, všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, telefonem, SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Strava

snídaně - rozšířená kontinentální formou bufetu

Služby za poplatek

pronájem trezoru, praní prádla.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
×