Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Pollonia

APOLLON


  Poloha a popis

  Náš názor

  Příjemný malý hotýlek Apollon s bazénem, nacházející se téměř u pěkné menší písčité pláže a nedaleko centra letoviska Pollonia, je skvělou volbou pro pobyt na ostrově Milos. Nabízí hezké koupání na několika dalších okolních plážích, snadnou dostupnost obchodů i restaurací, sympatické rodinné prostředí. Můžeme doporučit všem cestovatelům toužícím poznat krásy tohoto ostrova za rozumné ceny.

  Poloha

  Apollon pokoje se nacházejí v malém letovisku, v původně rybářské osadě Pollonia, vzdálené 15 km od města Plaka, 11 km od přístavu Adamas. Hotel leží jen asi 400 m od centra s malým přístavem a promenádou lemovanou tavernami a od centrální písčité pláže (s lehátky a slunečníky za poplatek). V blízkém okolí najdete několik obchodů, hotel má svou restauraci, kde si můžete objednat večeři, nebo si můžete příjemnou procházkou dojít do centra vesničky. Pláž pod hotelem je písčitá (nutné sejít několik schodů), na některých místech jsou velké ploché kameny či skaliska. Z terasy hotelové taverny jsou krásné výhledy na moře a na protilehlý ostrov Kimolos, kam jsou z přístavu v Pollonii zajišťovány transfery lodí (asi 2 EUR/dosp. os.).

  Vybavení

  vstupní místnost s recepcí, bar, restaurace, bazén, služby praní prádla, parkoviště. Oficiální označení ubytovací kapacity Apollon je penzion. Pláž pod hotelem není vybavena lehátky a slunečníky, je dobré mít vlastní. Na některých místech vstupu do vody doporučujeme boty do vody.

  Ubytování

  pokoje pro 2 nebo 3 osoby jsou ve 2 budovách, 11 pokojů je v budově přes cestu a s bazénem uprostřed (pokoje jsou novější), 10 pokojů je v budově u moře. Každý z pokojů je trochu jinak zařízen, všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, telefonem, SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

  Strava

  snídaně - rozšířená kontinentální formou bufetu

  Služby za poplatek

  pronájem trezoru, praní prádla.

  Počasí  12345678910111208162432°C