800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PEDI BEACH

  • Pláž se nachází u hotelu
  • Hotel se nachází v rybářské vesničce Pedi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi příjemný hotel s přátelskou rodinnou atmosférou se nachází v klidné zátoce v Pedi, v rybářské vesničce. Zde můžete vidět rybáře vyjíždějící za úlovky na moře nebo při jejich práci, jak si chystají sítě nebo loďky k vyplutí. Pedi je obklopeno kopci, vládne tu poklidná atmosféra, kdy se nikdo za ničím nehoní a nikdo nikam nespěchá. Hodiny se lze dívat na moře, pozorovat rybáře, připlouvající lodě, místní obyvatele a pár turistů. Můžete se zajít podívat do místního kostelíčka Sv. Georgose, nebo se vydat poznat kostel S. Andrease a Sv. Spyridona na kopci. Též jsou příjemné procházky po okolí, kolem moře, odkud se Vám naskytnout překrásné výhledy, dojít můžete až na unikátní pláže, kam pluje i loďka z přístavu v Pedi. Nedaleko hotelu jsou 2 taverny, dobře zásobený supermarket, telefonní budka, zastávka autobusu městské linky, jízdenka vyjde na cca 1,50€/jízda, spojení s přístavem (Gialos) a centrem města (Chorio nebo též Village) je od 08:30-22:30. V obráceném směru jezdí autobusy obvykle od 08:00-22:00 hodin. Cena taxi vyjde na cca 5-7€/jízda. V centru ostrova najdete nespočet obchodů se suvenýry, restaurace, kavárny, cukrárny, bary a další. Z přístavu v Pedi odplouvají loďky do krásných zátok na koupání, kde můžete strávit pár příjemných hodin nebo celý den - do Agios Nikolaos (cca 15 minut plavby, cca 5€/osoba, zde je nádherná písčito-oblázková pláž, pozvolný vstup do moře, taverna, plážový bar a snackbar, stolní tenis, WC, slunečníky a lehátka za poplatek) nebo do Agia Marina (cca 20 minut plavby, cca 6€/osoba, zdejší místo je vhodné ke šnorchlování, je zde taverna, proslulá je místní kaplička, kde se často konají svatby) - obvykle po celý den od 09:00-18:00. Během pobytu na ostrově rozhodně doporučujeme navštívit klášter Panormitis, zdejší muzeum a další krásnou oblázkovou pláž Marathounda. Výlet do těchto míst organizuje přímo hotel pro své hosty svým mikrobusem (za poplatek). Z přístavu v Symi (Gialos) odplouvá též výletní loď na oblázkovou pláž Nanou, krásné tiché místo vhodné pro šnorchlování a plavaní v křišťálově čisté vodě.Kdo má rád pěší turistiku, objevování nepoznaného a nevšední zážitky, pro toho doporučujeme pláž Niborio, cca 6 km pěšky, cestou se mine za městem pěkná pláž Nos. Na pláži Niborio se pronajímají slunečníky a lehátka za cca 8€/set/den, je zde též občerstvení (frappé za 2,50€, pivo Amstel 0,3l za 3€, voda 0,5l za 0,80€). V sezóně 2014 jezdil na tuto pláž se Symi turistický vláček.

Ubytování

Celková kapacita je 60 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem s výhledem do vnitrozemí a okolní výstavbu. Pokoje typu superior (jen pro 2 osoby) jsou na vyžádání, za příplatek za celý pokoj - mají krásný výhled na moře, jsou vybaveny vanou a sprchou, župany a trepkami, rychlovarnou konvicí a wifi zdarma. Ostatní vybavení je stejné. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce, vstupní hala, salónek, vnitřní bar a snackbar s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (poplatek cca 1€/30 minut, cca 1,50€/hodina, cca 3€/3 hodin, cca 10€/den, cca 30€/týden), vnitřní restaurace s venkovním posezením, venkovní kavárna, terasa se slunečníky a lehátky. Plážové osušky zdarma (výměna po 2 dnech).Wifi po celém areálu (za poplatek, stejné jako u internetového koutku). Zahrádka, parkoviště.

Strava

Formou polopenze. Snídaně i večeře bufet. Oběd (výběr z jídelního lístku) lze dokoupit na místě v hotelu.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na terase před hotelem (cca 5 m od moře) zdarma. Plážový set je ev. též k dispozici na pláži cca 50 m od hotelu u místní taverny, za poplatek cca 4-6€/set/den.

Výhody

paní Marie a její manžel jsou neskutečně milí a příjemní
dobrá poloha
blízko moře

Pláž

Přímo naproti hotelu přes silnici je užší pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

×