800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Parga: romatická tvář slunného Řecka

Parga: romatická tvář slunného Řecka
od 7 990 Kč za

V jedné z méně navštěvovaných částí pevninského Řecka jménem Epirus, se nachází osamocené, ale překrásné městečko Parga. Městečko Parga leží v malé zátoce pod pohořím Pindos a je obklopené piniovými lesy a olivovými háji s mohutným pohořím v pozadí. Inspirujte se nabídkou zájezdů do Pargy a poznejte nedotčený kout pevninského Řecka.

Vydejte se na toulky romantickými uličkami Pargy

Parga je opravdovým rájem romantiků. Naproti městečku můžete vidět malý ostrůvek s nasvíceným sněhobílým kostelíkem. Nad městem na malém poloostrově je zřícenina hradu, který nechal postavit paninský paša Ali. Najdete zde písečnou pláž přímo v centru města, menší oblázkovou pláž mezi skalisky Krio Neri a velkou písečnou pláž Valtos z druhé strany hradu. Dostanete se tam pěšky, ale také lodičkou, která pluje mezi pláží a přístavem. Parga je plná uliček jen o málo širších než rozpřáhnuté ruce, hospůdek uprostřed miniaturních náměstíček, krámků a pouličních prodavačů. Posezení v některé z kavárniček nad Pargou pod hradbami hradu bude rozhodně patřit k nejkrásnějším chvílím, stejně jako procházka pitoreskními uličkami nebo přístavem.

Parga – sladké nicnedělání plné zážitků

V městečku najdete vše, na co si jen vzpomenete. Restaurace po celý den nabízejí pestrou škálu jídel, posilnit se můžete i svačinovým gyrosem, souvlaki nebo sendvičem. Ve městě najdete i několik supermarketů, obchodů s ovocem a zeleninou, pekáren s neodolatelnou nabídkou nejrůznějších sladkých i slaných závinů z listového těsta, bílého i tmavého pečiva. V centru jsou obchůdky s upomínkovými předměty, řeckou keramikou, alabastrovými soškami a oblečením. Na městské pláži si můžete zapůjčit slunečníky, lehátka a také šlapací vodní kolo.

Řadit dle
V Parze a okolí nabízíme aktuálně 4 zájezdy

od 7 990 Kč za osobu

  • Krásná studia uprostřed přírody
  • Nádherná čistá pláž nedaleko
  • Výlety a procházky do okolí
  • Pro všechny věkové kategorie

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

od 11 871 Kč za osobu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

od 15 127 Kč za osobu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

 

od 15 651 Kč za osobu

  • Nachází se cca 350 m od pláže Piso Krioneri

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu: