800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LICHNOS BEACH

Hotelový areál sestávající z hlavní čtyřpatrové hotelové budovy a bungalovů je vystavěn ve svahu nad zálivem Lichnos v udržované hotelové zahradě. Městečko Parga je od hotelu vzdáleno cca 3 kilometry. Spojení je zajištěno cca 5x denně hotelovým minibusem (za poplatek), od června do září je pak k dispozici i lodní taxi (za poplatek).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

V prostorné zahradě ve svahu zátoky Lichnos přímo u krásné pláže se nachází oblíbený hotelový komplex Lichnos Beach, který je tvořen hlavní hotelovou budovou s recepcí a několika nízkopodlažními budovami v zahradě. Zde také najdete sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm obklopený olivovými stromy, u pláže je hotelová taverna, kterou můžete přes den využít k lehkému občerstvení. Pláž s pískem a oblázky a s krásně čistou vodou je obklopená zeleným piniovým hájem, pronajmout si zde můžete lehátka a slunečníky nebo se jen tak natáhnout do vyhřátého písku. Lichnos se nachází jen několik kilometrů do Pargy, kam se snadno dostanete taxíkem nebo delší procházkou. A po procházce v rušných ulicích Pargy se zase můžete vrátit do klidné a pohodové zelené zátoky Lichnos. Doporučujeme všem klientům a především rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

přímo u pláže (písečná a oblázková) bazén s dětským brouzdalištěm slunečníky a lehátka u bazénu zdarma dětský koutek výtah, restaurace a taverna TV koutek, internet v hale zdarma 3 km od Pargy - minibus zdarma vodní sporty přímo před hotelem za poplatek golf 3 km od hotelu za poplatek tenis 3 km od hotelu za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, minibar, telefon, TV/SAT a balkon nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají výhled do zahrady nebo na moře. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, možno připlatit večeře – menu o 3 chodech (předkrm nebo salát, výběr z cca 6 hlavních chodů, dezert nebo ovoce).

Další údaje

84 pokojů v hlavní budově a zahradních bungalovech Úklid: 7x týdně Výměna ložního prádla: 3x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Odkaz na web

Hotel Lichnos Beach

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Parga a okolí

15°C Polojasno

×