800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EVI

Malé bungalovy rozprostřené ve vzrostlé zahradě, stojící nedaleko domu Danae, přibližně 450 m od písečné pláže Valtos. Do centra Pargy se dostanete po cca 20 minutové procházce kolem pevnosti, nebo lze využít i lodní taxi, které jezdí do pozdních večerních hodin. K nejbližší prodejně potravin je to méně než 100 m a restaurace je v blízkém okolí. Možnost využívaní bazénu klubu Mango.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex malých bungalovů rozprostřených ve vzrostlé zahradě, stojící nedaleko domu Danai, přibližně 450 m od písečné pláže Valtos. Do centra Pargy se dostanete po cca 20 minutové procházce kolem pevnosti, nebo lze využít i lodní taxi, které jezdí do pozdních večerních hodin. K nejbližší prodejně potravin je to méně než 100 m a restaurace je v blízkém okolí. Možnost využívaní bazénu klubu Mango.

Ubytování

2lůžková studia s možností přistýlky (po celkové rekonstrukci jaro 2009), velice vkusně zařízena s vlastním příslušenstvím, kuchyňským koutem s ledničkou a individuální klimatizací (za příplatek na místě), SAT-TV. U každého studia je terasa za zahradním nábytkem. V kombinaci s okolní zahradou se nabízí velmi příjemné posezení i v horkých letních dnech. Možnost grilování.

Strava

vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Hodnocení

velice příjemné ubytování překvapí i více náročné klienty.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Parga a okolí

22°C Polojasno

×