800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JOHANES

Studia se nacházejí v příjemné dvoupatrové budově, která je situována v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 400 metrů od centra letoviska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Studia se nacházejí v příjemné dvoupatrové budově, která je situována v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 400 metrů od centra letoviska.

Vybavení

Všechna studia jsou rozmístěna ve dvoupatrové budově bez recepce. První taverny jsou vzdáleny cca 150 metrů od studií.

Ubytování

Studia skládající se z jedné místnosti jsou vybavena dvěma lůžky (některá i přistýlkou), menší kuchyňskou linkou s lednicí a malým vařičem (dvě plotýnky), standardním nábytkem, balkonem či terasou se stolem a židlemi, koupelnou se sprchou a WC.

Pláž

Menší kamenitá pláž sevřená mezi skalami je vzdálena cca 350 metrů od studií. Hlavní městská pláž s hrubším pískem a oblázky se nachází cca 400 metrů od studií. Překrásná dlouhá písečná pláž Valtos je od studií vzdálena cca 2 kilometry - z městské pláže dosažitelná lodí za cca 5 minut (jezdí každých 10 minut - cena cca 3,- Euro).

Sport a zábava

V letovisku Parga najdeme velké množství taveren a různých obchůdků. Dále se nabízí možnost romantických procházek malými zapadlými uličkami.

Stravování

Vlastní stravování. Možnost dokoupit kontinentální snídaně a servírované večeře, které jsou podávány v cca 150 metrů vzdálené taverně.

Tipy

- klidná atmosféra - výhodná poloha nedaleko centra - rodinná dovolená

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Parga a okolí

23°C Polojasno

×