800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLIVA

Příjemný dvoupatrový penzion je vystavěn v menší zahradě v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 650 metrů od centra střediska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný dvoupatrový penzion je vystavěn v menší zahradě v klidném prostředí ve vzdálenosti cca 650 metrů od centra střediska.

Vybavení

K vybavení penzionu patří malá vstupní hala s recepcí, výtah, jídelna, bazén s terasou na opalování, dětský bazén a bar u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny menší koupelnou se sprchou a WC, TV (pouze řecké programy), klimatizací (za poplatek), telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Studia: Studia skládající se z jedné místnosti jsou vybavena dvěma lůžky, menší kuchyňskou linkou s lednicí, malým vařičem a varnou konvicí, standardním nábytkem, koupelnou se sprchou, WC, TV (pouze řecké programy), telefonem, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Pláž

Menší kamenitá pláž sevřená mezi skalami je vzdálena cca 550 metrů od penzionu. Hlavní městská pláž s hrubším pískem a oblázky se nachází cca 650 metrů od penzionu. Překrásná dlouhá písečná pláž Valtos je od penzionu vzdálena cca 2,3 kilometru - z městské pláže dosažitelná lodí za cca 5 minut (jezdí každých cca 10 minut - cena cca 3,- EUR).

Sport a zábava

V letovisku Parga najdeme velké množství taveren, barů, diskoték a různých obchůdků.

Stravování

V hotelové jídelně jsou podávány kontinentální snídaně pouze pro klienty ubytované v hotelových pokojích. Možnost dokoupit servírované večeře v nedaleké taverně.

Tipy

- klidné prostředí - rodinná atmosféra - relaxace u bazénu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 700 m

Počasí

Parga a okolí

26°C Polojasno

×