800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIMAS STUDIOS

Dům se nachází v oblasti Parga – Valtos, nazvané podle stejnojmenné písečné pláže, ta je vzdálena přibližně 500 m, nejbližší prodejna s potravinami 100 m, Mango klub s bazénem barem a restaurací je vzdalen asi 3 minuty, další klub s bazénem je přímo u pláže. Do Pargy se dostanete cca 20 minutovou vycházkou nebo můžete využít i lodní taxi z pláže Valtos.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

dům se nachází v oblasti Parga –Valtos, nazvané podle stejnojmenné písečné pláže, ta je vzdálena přibližně 500 m, nejbližší prodejna s potravinami 100 m, Mango klub s bazénem barem a restaurací je vzdalen asi 3 minuty, další klub s bazénem je přímo u pláže. Do Pargy se dostanete cca 20 minutovou vycházkou nebo můžete využít i lodní taxi z pláže Valtos.

Ubytování

jedná se o objekty označovány I a II, v rozlehlé udržované zahradě s možností posezení, u jednoho z objektů, velice pěkný bazén (mohou ho navštěvovat klienti obou domů), 2lůžková studia s možností přistýlek, vlastní příslušenství, SAT-TV, klimatizace s individuálním ovládáním, vybavený kuchyňský kout včetně ledničky, prostorný balkon nebo terasa.

Strava

vlastní, možnost dokoupení polopenze.

Náš názor

ubytování s rodinou atmosférou uspokojí široké spektrum klientů od mladých párů až po rodinu s dětmi.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Parga a okolí

20°C Bouřky

×