800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POSEIDON & AEOLOS

  • Luxusní ubytování
  • Nádherná pláž oceněná Modrou vlajkou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Moderní komplex hotelů Poseidon a Aeolos (nově postavený anex hotelu Poseidon) v tradičním kykládském stylu, cca 30 m od krásné a vyhlášené pláže Golden Beach (jedné z nejkrásnějších na ostrově), zastávka busu cca 700 m, kavárny cca 50 m od hotelu (na pláži).

Ubytování

Poseidon: studia pro 2–3 os.: vybavený kuchyňský kout, koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), SAT/TV, klimatizace, telefon, trezor, balkon/terasa, většina s výhledem na moře. Apartmány pro 2–4 os. s oddělenou ložnicí (prostornější apartmány typu superior). Aeolos: klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefonem, WiFi, trezorem, ledničkou, balkonem/ terasou; prostornější junior suity s možností až 2 přistýlek pro děti, vybavenou kuchyňkou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, WiFi, konferenční místnost, spa, tenisové kurty, parkoviště; anex Aeolos cca 100 m od centrálního komplexu Poseidon, cca 50 m od pláže – venkovní bazén s jacuzzi, dětský bazén, snack bar u bazénu, parkoviště. Vybavení hotelu Poseidon (restaurace, bar, tenis atd.) je k dispozici klientům v části Aeolos. Služby za poplatek: vybrané sportovní aktivity a vodní sporty na pláži: windsurfi ng, potápění, jízda na vodních lyžích; jízda na koních; připojení k internetu, prádelna, služby spa centra – masáže atd. Pro děti: dětský bazén.

1
1
1
1

Stravování

Snídaně: bufetové. Obědy: za příplatek. Večeře: za příplatek.

Pláž

30 m od písčité pláže.

Náš názor

Velmi pěkný typický hotelový komplex v kykladském stylu, s ideální polohou u vyhledávané písčité pláže – ideální pro rodiny s dětmi. Pro milovníky windsurfingu je několik minut od hotelu výběr hned ze tří center.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 50 m
vzdálenost od Letiště: 14 km
×