Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | GR3001

ARCHONTARIKI

  Poloha a popis

  Poloha

  Tento hotel se nachazí přímo v centru městečka Chora na Patmos. Na ostrově najdeme významné starobylé památky, nádhernou přírodu a krásné slunečné pláže. Ostrov bývá nazýván Egejský Jeruzalém a to díky své zajímavé historii. Patmos je významným poutním místem a řecká ortodoxní církev jej prohlásila svatým. Jen 100m od hotelu je velké množství barů, taveren a obchůdků. Písečná pláž je vzdálená jen 10 minut autem od hotelu. * V termínech s odletem v brzských ranních hodinách, bude ubytování poslední noc ve 4*hotelu se snídaní na ostrově Kos.

  Vybavení Hotelu

  V apartmánovém hotelu Archontariki je 5 apartmá s unikátní tradiční řeckou architekturou a přátelskou domácí a romantickou atmosférou, kterou tvoří atrium s oblouky, popínavé rostliny a vonící jasmín, domácí snídaně připravená v  hotelové kuchyni, čerstvě vyžehlené prádlo a nádherný výhled na rozlehlé souostroví v Egejském moři. Hotel Archontariki, i celý ostrov Patmos nabízí příkladnou pohostinnost a zdvořilost s velkým respektem k Vašenu soukromí , klidu a pohodlí.

  Vybavení pokoje

  Wisdom - Moudrost Je jeden ze dvou apartmá Archontariki, které jsou příkladem dekorativní dokonalosti. Jeho převažující barvy země, v kombinaci s minimalistickými detaily, nezměnili původní charakter místností. Malé kamenné klenby nad okny, multifunkční zářezy v ložnici a ozdobné detaily v obývacím pokoji zaujímají návštěvníky svou jednoduchostí a elegancí. Faith – Víra Dvoulůžkové pokoje Archontariki v sobě jako jediné spojují dekorativní detaily inspirované přírodou a charakteristickým rázem ostrovů. Joy - Pokoje temperamentního vzhledu, ve kterých jsou sladěné tóny světle modré barvy. Jsou navržené tak, aby unikátně přitahovaly denní světlo. Love – „Love“ je jedno ze dvou mezonetových apartmá hotelu Archontariki. Ložnice tohoto apartmá je v tradičním horním patře s dřevěnými schody. Vysoký strop a velká okna v obývacím pokoji, poskytují dostatek denního světla pro obě patra apartmá. Hope – „Hope“ je druhé mezonetové apartmá s přesně stejným uspořádáním pokojů, jako apartmá „Love“. Svou velkou přítomností denního světla téměř vylučuje použití umělého osvětlení. Pronikající denní světlo vytváří spolu s tóny fialové barvy na nábytku a dekoracích okouzlující schémata a pohodovou atmosféru. Spitáki „Spitáki je větší samostatné apartmá, nacházející se 200 metrů od hotelu Archontariki. Má 2 ložnice a obývací pokoj s malou kuchyní. Zde je také zachována původní architektura, motivy a detaily, které decentně zdobí každou místnost. Spitáki si Vás získá svou pravostí, jednoduchostí, pohodlím a nádherným výhledem na ostrov a přístav Chora.

  Pláž a plážový servis

  Písečná pláž je vzdálená jen 10 minut od hotelu autem

  Stravování

  Snídaně