Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko

Amanzoe

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hotel hostům nabízí celkem 38 pokojů. Je zde restaurace, jídelna, bar, knihovna, služba hlídání dětí, pokojová služba a divadelní sál. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Hosté mohou využít shuttleservis.

  Vybavení pokoje

  Pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

  Sport/zábava

  Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravená lehátka a slunečníky. Ve venkovním areálu je možné sportovat a věnovat se různým aktivitám. V nabídce je například tenis a za poplatek jízda na kole/horském kole a rybaření. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř objektu. Je tu například fitness studio. V hotelu je wellness zóna, ve které je spa, parní lázeň, kosmetický salon a masáže.

  Stravování

  Je možné si objednat snídaně.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248