800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLYMPIA RIVIERA THALASSO

Nový luxusní hotelový komplex se nachází v Kyllini na západním Peloponésu, 30 km od mezinárodního letiště v Patrasu (Araxos).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nový luxusní hotelový komplex se nachází v Kyllini na západním Peloponésu, 30 km od mezinárodního letiště v Patrasu (Araxos).

Ubytování

ve 2-lůžkových pokojích s individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, SAT TV, telefonem rádiem, vlastním sociálním zařízením a fénem, balkónem nebo terasou.

Vybavení

luxusní hotel s vynikající architekturou patří do prestižní řecké sítě hotelů Grecotel. Komplex otevřený v r. 2004 sa skládá ze 2 částí – 5* Olympia Thalasso a 4* Olympia Oasis. Je postaven u krásné písečné pláže v nádherném prostředí. Hosté mají k dispozici hlavní restauraci, specializované restaurace, bary, kavárny, centrum zdraví a krásy, saunu, masáže, fitnes centrum, komplex bazénů pro dospělé i pro děti (lehátka, slunečníky a plážové ručníky jsou u bazénů a na pláži poskytovány bezplatně), centrum vodních sportů, tenisové kurty, stolní tenis, basketbalové a volejbalové hřiště. O program pro děti (3 – 12 let) a dospělé se po celý den stará mezinárodní animační tým. Ve večerních hodinách se vyžaduje společenské oblečení – páni dlouhé kalhoty.

1
1
1
1
1
1

Stravování

polopenze – kvalitní švédské stoly.

Náš názor

luxusní hotel nejvyšší kategorie vhodný pro nejnáročnější klienty.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km

Počasí

Pelopones

23°C Skoro jasno

×