800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN

Hotelový komplex Aldemar Royal Olympian se nachází na pobřeží západního Peloponésu u vesničky Skafidia, asi 13 kilometrů od města Pyrgos a 30 kilometrů od Starověké Olympie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex Aldemar Royal Olympian se nachází na pobřeží západního Peloponésu u vesničky Skafidia, asi 13 kilometrů od města Pyrgos a 30 kilometrů od Starověké Olympie.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, SAT/TV s hudebními kanály, lednička, telefon, připojení na internet, trezor, balkón nebo terasa. Doplnění minibaru za poplatek. Možnost ubytování v suitách, nabízí se také bezbariérové ubytování.

Vybavení

Komplex nabízí dva velké a dva dětské sladkovodní bazény se skluzavkou dlouhou 93 metrů. Lehátka a slunečníky u bazénů i na písečné pláži jsou bez poplatku, k dispozici jsou tu i převlékárny, sprchy a WC. Součástí hotelu Aldemar Royal Olympian je několik barů a restaurací včetně italské, čínské a řecké taverny, konferenční centrum s kapacitou 450 míst, TV místnost a herna na bridž. Vybavení doplňují obchody s atraktivním zbožím, klenotnictví, minimarket, malá galerie a kadeřnictví. Wifi připojení ve vnitřních i venkovních prostorách bez poplatku. Sportovně založeným klientům se nabízí řada sportovních aktivit. Jsou tu tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal a fotbal, stolní tenis a fitness centrum, na pláži možnost vodních sportů. Zajistit lze také vyjížďky na koních, které pořádá 10 kilometrů vzdálené centrum. Možnost zapůjčení kol, motocyklů i aut. Animační tým připravuje pestré večerní programy. Pro nejmenší hosty od 4 do 12 let je k dispozici dětské hřiště, profesionální tým miniklubu pro ně připravuje celodenní zajímavé aktivity. V klubu Aldy je také nabízeno stravování pro děti formou bufetu včetně sendvičů, koláčů a džusů. Vysoké židle v jídelně, dětské postýlky a ohrádky k dispozici na vyžádání, možnost pronájmu monitoru a zajištění hlídání dětí.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Wellness

Pobyt v hotelu Royal Olympian lze spojit s léčebnými a relaxačními programy lázeňského střediska Royal Olympian Spa and Thalasso. Lázeňská léčba probíhá pod odborným dohledem a je zaměřená především na posilování svalů, odstranění celulitidy a relaxaci. Centrum nabízí několik typů masáží, hydroterapii, aromaterapii, orientální a vodní procedury. V nabídce jsou i víkendové programy. Služby doplňuje kosmetické centrum.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km
Památky: 30 km

Počasí

Pelopones

21°C Polojasno

×