800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOLYMPIAN VILLAGE

Skafidia na západním Peloponésu je vzdálená 50 km od mezinárodního letiště v Patrasu (Araxos), 13 km od městečka Pyrgos a 30 km od legendární Olympie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Skafidia na západním Peloponésu je vzdálená 50 km od mezinárodního letiště v Patrasu (Araxos), 13 km od městečka Pyrgos a 30 km od legendární Olympie.

Ubytování

v prostorných, komfortních, klimatizovaných, 2-lůžkových pokojích/bungalovech s možností přistýlky, s telefonem, barevnou SAT TV, ledničkou, moderním sociálním zařízením, koupelnovou soupravou a fénem, balkónem resp. terasou.

Vybavení

luxusní hotelový komplex se skládá ze tří hlavních budov a přízemních domečků architektonicky zajímavě vsazených do krásné subtropické zahrady, přímo na dlouhé nádherné písečné pláži. Nové lázeňské centrum vybudované na nejvyšší mezinárodní úrovni vytváří podmínky pro dokonalý odpočinek. Lehátka a slunečníky na pláži a u bazénů jsou návštevníkům hotelu poskytovány zdarma. Hostům jsou k dispozici 2 velké sladkovodní bazény a 1 bazén s mořskou vodou, (58 bungalovů a apartmánů má vlastní bazény), vodní skluzavka (93 m dlouhá), 10 tenisových kurtů (noční tenis za poplatek), fitnes centrum, basketbalové, fotbalové a volejbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, herna a celodenní sportovní animace. Na pláži je možné využít širokou nabídku vodních sportů za poplatek: windsurfing, vodní lyže, vodní kola, catamaran, banány a ringa. Pro děti ve věku od 4-15 let, 6 dní v týdnu ve vyhrazené hodiny jsou k dispozici dva minikluby, hřiště, dětská restaurace a na vyžádání a za poplatek babysitting (mezinárodní babysitterky). Hotel má čtyři restaurace (ve večerních hodinách se vyžaduje společenské oblečení – páni dlouhé kalhoty), dva snack bary u pláže, vinárna, pizzerie, mini market, kadeřnictví, obchod se suvenýry, internetovou místnost. V hotelu se nachází půjčovna automobilů, kol a taxi služba. O zábavu pro děti (4-15 let) a dospělé se denně stará česky nebo slovensky mluvící animační tým a též mezinárodní animační tým

Stravování

polopenze – kvalitní bohaté švédské stoly, All Inclusive pro děti do 15 let.

Náš názor

hotel luxusní kategorie s vynikajícími podmínkami pro rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 13 km
vzdálenost od Letiště: 50 km

Počasí

Pelopones

12°C Skoro jasno

×