800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANGELO STUDIA

Oblíbená třípodlažní studia Angelo I se nachází v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 490 m od centra letoviska. Ubytování se nabízí též v sesterském objektu Angelo II, který je vzdálen odtud cca 150 m, směrem k centru letoviska. Vzdálenost od pláže je cca 90 m, přes silnici.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblíbená třípodlažní studia Angelo I se nachází v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 490 m od centra letoviska. Ubytování se nabízí též v sesterském objektu Angelo II, který je vzdálen odtud cca 150 m, směrem k centru letoviska. Vzdálenost od pláže je cca 90 m, přes silnici. Poblíž studií Angelo I je pekárna, restaurace, taverna a minimarket. Doporučujeme individuální návštěvu nedalekého města Nafplia, autobusové spojení je velmi frekventované. Stejně tak jsou příjemné procházky nad letovisko nebo směrem k sousední vesnici Drepano. Naproti studií Angelo I se nachází hotel Sandy Bay (Kyani Akti hotel), který patří stejné rodině. Manžel majitelky studií, pan Angelo pronajímá na nejbližší pláži slunečníky a lehátka, a poskytuje svým hostům obvykle slevu.

Ubytování

Celková kapacita objektu, který tvoří 2 budovy je 14 studií (1-, 2lůžková s možností jedné až dvou přistýlek. Studia pro 4 osoby mají výhled jen do vnitrozemí a jsou umístěna v Angelo I. V Angelo II jsou k dispozici studia pro max. 3 osoby, převažuje zde výhled na moře, event. do okolí). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, sousední hotel a zástavbu nebo směrem na moře. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Trezor na recepci hotelu Sandy Bay za poplatek (cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Recepce (jen během dne), malý salónek - v hotelu Sandy Bay, malé parkoviště (omezený počet parkovacích míst). Wifi v prostoru recepce zdarma. Žehlička na vyžádání na recepci.

Strava

Vlastní. Předem je možné přikoupit si snídaně i večeře formou bufetu v hotelu Ritsa, cca 130 m od studií Angelo I a cca 220 m od Angelo II. Přímo na místě je možné dokoupit si v hotelu Ritsa obědy za velmi přijatelné ceny (denně mezi 12:00-15:00).

Sport a zábava

V hotelu Ritsa je možné využívat bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu. Vodní sporty na pláži v letovisku za poplatek.

Výhody

výborná poloha
ochotný personál
možnost využívat služby v hotelu Ritsa

Pláž

Velmi pěkná široká písečná pláž je cca 40 m, přes silnici od studií Angelo I. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro rodiny s dětmi i starší osoby.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 490 m

Počasí

Pelopones

21°C Bouřky

×