800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EPIDAVRIA

hotel se nachází poblíž živého centra letoviska, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, stánky s rychlým občestvením, potravinami, ovocem, zeleninou, butiky, krámky se suvenýry aj. Moře a písečná pláž jsou vzdáleny cca 80m přes silnici.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází poblíž živého centra letoviska, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, stánky s rychlým občestvením, potravinami, ovocem, zeleninou, butiky, krámky se suvenýry aj. Moře a písečná pláž jsou vzdáleny cca 80m přes silnici.

Ubytování

V hotelu je celkem 40 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde jsou 3 pevná lůžka a jedna přistýlka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou a balkónem s výhledem do vnitrozemí, na okolní zástavbu nebo na moře. Trezor na recepci zdarma, fén na vyžádání na recepci zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, vnitřní bar a kavárna s TV, výtah, vnitřní restaurace, venkovní restaurace na střeše hotelu s barem, parkoviště.

Stavování

Formou polopenze. Snídaně – bufet. Večeře se skládají ze salátů (formou bufetu) a servírovaného předkrmu, hlavního chodu a dezertu.

Sport a zábava

Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 – 7€/set/den).

Náš názor

Přátelská atmosféra, milý personál, krásný výhled z hotelové terasy na ostrůvky v moři a celé letovisko.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Pelopones

25°C Skoro jasno

×