800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FLISVOS ROYAL

Hotel se nachází v centru oblíbeného střediska Tolo na východním Peloponésu. V bývalé rybářské vesničce, dnes moderním turistickém středisku, najdete nádhernou písečnou pláž, cestu k ní lemují různé obchody, taverny s řeckými specialitami, kavárny a restaurace. Večerní Tolo je pověstné romantickou atmosférou a jako stvořené na příjemné procházky.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Moderní hotel, postavený v roce 1999, je situován jen pár kroků (cca 25 m) od moře. Hotel se nachází v klidnější části střediska, nedaleko centra, kde jsou restaurace, taverny, bary, kavárny, stánky s rychlým občerstvením a obchody s potravinami, suvenýry, ovocem a zeleninou.

Ubytování

V hotelu je 36 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, paralelním telefonem a fénem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem, malou chladničkou a balkónem nebo terasou. Pokoje mají výhled na letovisko, hory, bazén nebo směrem k moři. V hotelu je též možnost propojených pokojů. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor, výtah, telefonní automat, konferenční místnost, salónek, bar, restaurace, kde se podávají snídaně, kavárna, venkovní bar a snackbar, terasa, malé parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně - bufet přímo v hotelové restauraci, večeře - bufet v hotelu FLISVOS, cca 10 m.

Sport a zábava

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 až 8€/set/den). Možnosti denní i noční zábavy v centru letoviska.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Pelopones

21°C Jasno

×